Роман Бебех
1000 ответов

Свобода умовностей

Побував на матчі у Турині. Склалось враження, що гра проходила десь у Румунії. Я думав наших багато у Італії, але виявляється румун ще більше. Чи можливо місцева громада не така активна, як у суперників. Сама гра дала достатньо багато інформації. Можемо атакувати, створювати моменти, але в той же час є проблеми в обороні, плюс невпевнена гра Пятова.
Стартовий склад - це напевне саме ті, кого Фоменко визначає як перші 11-ть. Але після цього матчу можна робити певні висновки. Наприклад Бутко виглядав набагато цікавіше за Федецького. Передусім по швидкості, та й помилок було менше. Зінченко футболіст, який потрібний збірній. Також дуже непогано виглядав Селезньов.

30 мая
img
sergius86 вопросов: 3
23 мая 2016, 16:17

Роман, хотел спросить. А вы или ваши коллеги задавали вопрос представителям кдк на каком основании они дисквалифицировали Зозулю, он ведь в том матче не участвовал (типа болельщик)? Как они это юридически объяснили? Почему не наказана Заря за Любеновича и Зозулю в игровой и технической зоне? или наказана?

30 мая 2016, 04:01

У мене так само багато запитань до КДК. Але цією темою не займався.

28 мая
img
danil.kobelev вопросов: 11
25 мая 2016, 09:47

Хотя в той же России, все матчи ЕВРО покажут общедоступные Матч-ТВ и Россия 1. А нам нужно футболам платить

28 мая 2016, 11:34

В Росії - спорт - це велика політика. У кожної великої імперії спорт виводять на перші місця. У нас трохи інша ситуація.

img
тузик вопросов: 62
27 мая 2016, 21:03

ваш прогноз на финал лч?

28 мая 2016, 00:37

Перемога Атлетико. Хоча сьогодні читав "лагадзету", так от вони аналізували розкладку сил. "Реал" набагато сильніший по виконавцям. Це просто показники статистики. Порівняйте Роналду та Коке. Але чомусь вірю у хлопців Сіміоне. Детальніший прогноз читайте тут http://247footballnews....

27 мая
img
maestro8286 вопросов: 25
26 мая 2016, 12:30

Так а до чого тут Щербачов?
То був просто заголовок із сайту ТСН проспорт. Бридкий такий заголовок, від каналу який позиціонував себе УКРАЇНСЬКИМ.

27 мая 2016, 12:30

Щербачов не відповідальний за спортивний розділ на ТСН уа. Це окрема редакція.

26 мая
img
danil.kobelev вопросов: 11
25 мая 2016, 09:45

Здравствуйте. Как у 2+2 обстоят дела с правами на еврокубки? Евреи с ТРК даже финал ЛЧ не будут по Украине показывать! Это уже абсурд какой-то. Все равно никто в этой стране не будет платить за футбол, так, как они этого хотят. Еще и почти все матчи ЕВРО на Футболах будут...

26 мая 2016, 01:56

Я не хочу обговорювати роботу колег. Але вони вклали великі гроші у те, щоб стати монополістами ринку. І тепер такими рішеннями намагаються залучити до себе побільше підписників. Всі намагаються робити бізнес модель.

img
maestro8286 вопросов: 25
26 мая 2016, 01:25

"Цар" повертається. Селезньов прибув до табору збірної України - ЗМІ
Після такого заголовку дуже бридко. Привіт щербачову! Раніше вважав ваші канали більш менш журналістами.

26 мая 2016, 01:55

Так а до чого тут Щербачов?

25 мая
img
denyschernihiv вопросов: 43
24 мая 2016, 13:57

Вітаю!

Романе, якщо слідкуєте за нашими нижчими дивізіонами, то дайте будь ласка відповідь на таке запитання: гавкнув Банк Михайлівський - я так розумію, чи не основний спонсор клубу Черкаський Дніпро. Чи означає це, що черкащанам от-от (вкотре!!!) прийде кирдик? Чи у команди є інші засоби для існування? Дякую!

25 мая 2016, 01:05

Зрозуміло, що коли один з спонсорів має проблеми, то це негативно впливає на клуби. Але я не знаю наскільки серйозно цей банк брав участь у фінансуванні команди. Тому не можу давати прогнози. З інвесторами клубу близько не спілкуюсь, але для нашого футболу вони дуже поважні люди. Останнє, що чув, так це коли Лашкул старший сказав, якщо місто Черкаси не піде на зустріч у побудові проекту на березі Дніпра, то може втратити клуб. Це теж до речі своєрідний маячок.

23 мая
img
Вадим Штефан вопросов: 31
23 мая 2016, 16:53

Роман, я отказываюсь понимать, что происходит в Динамо. Гладкий? Серйозно? Шахтер - уже не пренципиальный соперник? Что вообще за селекция? Громов, Гладкий, Морозюк, Федорчук, Яковенко. В Динамо проблемы с финансами? Так эсть же Мякушко, Калитвинцев, Хлебас. Плюс в перспективе Михайличенко, Цыганков, Яремчук. Зачем брать средних игроков, которые даже в сборную не вызывают? А вообще как думаете уход Рауля связан с трансфером Гладкого? Он в интервью говорил, что нужны быстрие игроки. Гладкий, мягко говоря, не с таких. Кстати интервью Рауля показало кто действительно главный тренер Динамо. Вы можете представить, что б второй тренер приходил к президенту и ставил ультиматумы в плане трансферов?Ище и без ведома главного тренера. Абсурд. Хотя уходу Рауля я рад. Увидим истинный уровень Реброва - тренера. Может он откажется от испанского футбола. Реально с таким составом Динамо не может играть в Барселону. И последний вопрос: почти все последние трасфери Динамо связаны с агентом Шаблием. Совпадение?

23 мая 2016, 23:42

Я вже писав на тему Рауля та Реброва. Можливо, якщо іспанець піде, то Ребров навпаки ще більше розкриється. Як для другого тренера, Рауль забагато на себе бере. Це особисто моя точка зору. Мало де помічник головного тренера ставить ультиматуми президенту. Щодо Гладкого, я не до кінця розумію цей трансфер. Як на мене, то Теодорчик такого самого плану форвард. Але все покаже час. От потенційний перехід Громова, з точки зору трансфера Ярмоленка, мені цілком зрозумілий. Шаблій? Так у нього більшість чемпіонату клієнти. Монополіст ринку)))) Тому нічому не дивуюсь. Багато працює і мало відпочиває.

1
img
Вадим Штефан вопросов: 31
23 мая 2016, 16:56

Вернемся к списку Фоменко. Он вполне ожидаем. С многим я не согласен, но такой выбор я ожидал. Не понял только одного. Почему нет Чигринского? Неужели он слабее Путивцева???

23 мая 2016, 23:35

Я так само вважаю, що Дмитро заслуговував опинитись у списку на Євро. Але у наших тренерів збірної інша точка зору. В той же час саме Фоменко бере на себе відповідальність за результат. І з нього ми будемо запитувати, якщо щось не так.

1
img
Вадим Штефан вопросов: 31
23 мая 2016, 17:02

Что за игру ведут шахтеровские СМИ? Почти каждый день они ищут скандалы на ровном месте. Постоянные интервью Леона.Чередника, Морозова и прочих. Великий футбол вообще скандал удивляет времени в 2 раза больше, чем футбола. Эсли б не они про Зозуля,Ярмоленка, Стапаненка давно все забыли. Зачем им это в предверии Евро?

23 мая 2016, 23:33

Не хочеться обговорювати колег. Вони рік не критикували федерацію. А тут в один момент увімкнутись. Головне, що ФФУ дає підстави для критики. Я розумію, коли порушуються регламенти, якщо мова йде про збереження клубів чи в інтересах примирення збірної. Але занадто багато запитань до менеджерів з федерації було поставлено і з боку нашого каналу. 1) Суддівство. 2) Маркетингова компанія. 3) Бардак в регіональних федераціях. Критика дуже часто допомагає ставати нашому футболу кращим. Але я за конструктивну критику. Ви згадали про Чередника. З його боку була не критика, а відвертий наїзд.

22 мая
img
Александр Кот вопросов: 27
17 мая 2016, 01:15

В том интервью очередной раз убедился в порядочности Мирона Богдановича)

Я о том, что каждый день открывая сайты, футбольной тематики, видны лишь "призывы" так называемые, на сколько и кого нужно дисквалифицировать, на год, полгода, полгода условно, и это от людей близки к одному известному каналу, клубу. Но ведь матч был 90 минут, а помнят, говорят, и главное рассматривать КДК будет лишь то что было после него. Грязная игра Зари, непоследовательность арбитра (при чем как известно, не впервой судит полуфинал с Днепром, и исход один, ошибки "одни") осталось вне внимания. Вот об этом не говорят, кому-то не выгодно пожалуй, а дисквалификация игроков Днепра - так целая очередь высказаться, и выгодно пожалуй многим командам, особенно тем которые Днепр обыгрывает в последние сезоны :D

Несомненно соглашусь с капитаном Днепра, победу не заслужили и так далее (с ним во многом можно согласится все же по последним интервью). Никто не оправдывает игроков Днепра, но в целом картина такая что, арбитр проваливший игру в новом сезоне отсудит 10+ матчей, игроки Днепра будут отсиживать дисквалификацию (и не факт что в УПЛ), футболисты Зари - то чем занимались в полуфинале во время матча (ну кроме того как играли, ведь трудно не отметить скорость Зари, которая вновь у них появилась).

Хочется уже какого-то прозрачности в нашем то футболе, а все наоборот тыскнеет..

22 мая 2016, 01:54

Президент ФФУ обіцяє прозорість. Але поки чекаємо де вона.

21 мая
img
Papakey вопросов: 237
19 мая 2016, 18:30

Так что, всё же Фонсека..?

21 мая 2016, 01:04

Ви ж маєте розуміти, що все залежить від рішення однієї людини. Фонсека, ще коли давав в'юху матчдей про Антунеша, був готовий їхати працювати в Україну.

img
roman26101 вопросов: 360
19 мая 2016, 18:54

Авторитаризм - це Радянський союз одна партія, хто проти - на Соловки. По-перше у президента немає коаліції. Все це ситуативні голосування. Не можу на себе брати функцію політолога, але мені з футболу це бачиться саме так. Якби президент та його команда робила правильні кроки, то я би був би тільки радий. А так поки дуже сумно. На жаль…...........................................................ситуативно голосовать за закон под луценко а потом и за него самого ? в глубине души где то верю.авторитаризм это власть одного человека или одной партии. порошенко все под себя подогнал.кстати я сомневаюсь если кто то будет против порошенко или его линии то ему совершенно ничего не будет. пример коцаба. соловки это ранний ссср в период правления брежнева все таки в лагеря за против не отправляли а если и было то единично.впрочем как и в любой стране!было 2 майдана и правители которые на нем выбирались по моему правильных крокив не делали вообще.потому что организовывались извне и делались не для того что бы украине и украинцам хорошо жилось.

21 мая 2016, 01:03

Так напевне ми самі дозволяємо їм так себе поводити. Ми не контролюємо їх. І це реально наша проблема. А про владу не з України, то так можна про всіх говорити. І не лише про тих, хто прийшов після Майдану.

20 мая
img
Денис Юдінков вопросов: 54
19 мая 2016, 22:37

щодо статті на "вай.скаут"
Ви добре володієте англійською чи добре володієте "спортивною англійською"?

20 мая 2016, 23:01

Є помічники, але насправді цей матеріал писав російською. А там люди на місці перекладали.

19 мая
img
roman26101 вопросов: 360
19 мая 2016, 15:58

Я б не говорив про повну авторитарщину. Все ж в цьому аспекті не все так погано. Але у мене складається враження, що все просто хочуть списати на війну...................................................................100% правы. на ато все можно списать. почему не полная? коалиция в парламенте голосует как нужно за любой закон. генпрокурор теперь ручной. премьер тоже самое.что это как не авторитаризм.

19 мая 2016, 18:22

Авторитаризм - це Радянський союз одна партія, хто проти - на Соловки. По-перше у президента немає коаліції. Все це ситуативні голосування. Не можу на себе брати функцію політолога, але мені з футболу це бачиться саме так. Якби президент та його команда робила правильні кроки, то я би був би тільки радий. А так поки дуже сумно. На жаль….

img
chaban231095 вопросов: 351
19 мая 2016, 17:15

Роман,вы ездили в Румынию и снимали сюжет о Милевском ?)

19 мая 2016, 18:19

Трохи інший проект, ми незабаром його проанонсуємо.

1
img
roman26101 вопросов: 360
17 мая 2016, 20:29

Я впевнений, що цю ношу мають розділяти як нинішні керівники, так і попередники. Між ними різниці не бачу. Маніпулюють ідеями та ідеалами, грають на почуттях людей, а в результаті все для себе...................................................................в принципе все почти все правильно сказано!!! только вот разница в благосостоянии очевидна.глупо кивать на попередникив когда имеешь полную авторитарную власть 2.5 года. да и к власти эти люди пришли разным путем. одних демократично избрали на выборах. а другие на крови пришли во власть. даже в манипуляциях нынешняя власть дает большую фору предыдущей.

19 мая 2016, 01:05

Я б не говорив про повну авторитарщину. Все ж в цьому аспекті не все так погано. Але у мене складається враження, що все просто хочуть списати на війну.

1
img
Андрей вопросов: 771
18 мая 2016, 13:29

Ну что расскажите Роман , что Коломойский и вам кислород перекрыл и теперь мы футбола на 2+2 больше не увидим ?

19 мая 2016, 01:04

Я поки дихаю :) Але ніякої інформації щодо майбутнього не маю. Стараюсь робити свою роботу професійно, і так високо вперед не дивитись. Є інвестор каналу і тільки він може приймати стратегічні рішення.

img
влад пригода вопросов: 1193
18 мая 2016, 17:14

Пико дали 5 матчей. А Кучеру и Ярмоле дали по 3. Я болельщик Динамо, но ребята это беспредел. Почему такие разные наказания? Дайте всем по 6-10 матчей и всё. А так КДК вы себе хороните заживо.

19 мая 2016, 01:02

Я так само не розумію чому шановне КДК не демонструє послідовності у своїх діях. Віталіка Реву безмежно поважаю, але всеодно не розумію їхнього рішення. Правильні слова лунали, що після прецеденту з Ярмоленком та Кучером, КДК поставив себе в дуже незручне становище.

17 мая
img
Сергей Муренко вопросов: 2
17 мая 2016, 03:10

Доброго времени суток....!!! В отличие от Великого футбола поразил позитив Профутбола ( оба эфира 15.05.15.). Роман, Ваши репортажи определенно несут добро... Так держать...)))

17 мая 2016, 17:30

Дякую! Ми самі стомились від постійного негативу. Стараємось шукати в українському футболі позитив, хоча це дуже непросто робити. Як говорять тренери, як можна говорити, якщо футболісти по 10 місяців не бачать заробітню плату. На наступний тиждень чекайте сюжет про Євгена Шахова. Дуже актуальний в контексті Євро.

img
roman26101 вопросов: 360
17 мая 2016, 09:59

Бо багату країну зробили і роблять бідною................................................................и кстати когда они были во власти ее люди были побогаче чем сейчас!

17 мая 2016, 17:28

Я впевнений, що цю ношу мають розділяти як нинішні керівники, так і попередники. Між ними різниці не бачу. Маніпулюють ідеями та ідеалами, грають на почуттях людей, а в результаті все для себе.

1
img
Taras Poliuhanych вопросов: 2
17 мая 2016, 14:33

Доброго дня Романе. Скажіть будь ласка чи є якесь підтвердження що Карпатам заборонять трансфери цього вікна?

17 мая 2016, 17:25

Ви ж читали, що сказав Мілошевич. Перед ним не розрахувались, а вікно якимось чином розкрили. Дива та й годі!

img
Александр Кот вопросов: 27
17 мая 2016, 00:53

Роман, в том и проблема что об этом говорят лишь болельщики Днепра, и нельзя сказать что все собранное Дмитрием необъективно. Все забыли о судействе, "игре" Зари и активно говорят лишь о наказании игроков Днепра, не видите ли здесь связь? Так как говорят в основном то с нужного канала, и при том свете который нужен сами понимаете кому.. пичально, ни одна программа (кроме Днепропетровской) не обратила внимание, здесь и понимаешь эмоции игроков и не только)

17 мая 2016, 00:58

Можете детальніше розписати про що Ви? Я от по вашому посиланню послухав цікаву в'юху Маркевича.

img
roman26101 вопросов: 360
16 мая 2016, 13:07

Шкода, але у нас дуже часто горе-чиновники стають президентами федерації. Політика та футбол нерозривні.........................................................а почему горе-чиновники!?? потому что мнение и взгляды не такие как у вас??

17 мая 2016, 00:57

Бо багату країну зробили і роблять бідною.

1
img
Niko Fatty вопросов: 45
16 мая 2016, 20:14

Поднимите вопрос в СМИ по поводу конкурса на логотип УПЛ.
http://www.fpl.ua/ukr/n...

Голосование должно было стартовать 10.05.
А сейчас - собрали заявки и эскизы участников - и молчат. Узнайте, если можно, как там что?

17 мая 2016, 00:46

Перепитаю у керівництва ліги.

img
Rumpelstilzchen вопросов: 12
16 мая 2016, 23:26

Добрый день Роман. вопрос? Вы как журналист общаетесь в кругу друзей и коллег журналистов. Почему не продолжает комментировать и писать Александр Гливинский ? Почему Виктор Вацко перестал писать на www.matchday.ua?
Спасибо.

17 мая 2016, 00:46

1) Олександр успішно працює прес-аташе збірної. Час від часу пише на одному популярному ресурсі. Чому не коментує? Це питання до нього та керівництва каналів.
2) Віктор бере участь в багатьох проектах. І як він мені пояснив, що не хоче щоб його було забагато в медіа просторі. До того ж він пояснив, що не бачить свого майбутнього на цьому веб-ресурсі. Керівництво проекту йому подякувало за роботу.

img
Александр Кот вопросов: 27
16 мая 2016, 23:58

https://vk.com/potustor...

Много слов о игроках Днепра, а о Зари и арбитре мало..

17 мая 2016, 00:43

Так це ж програма для вболівальників "Дніпра". Все логічно!

16 мая
img
vabazil вопросов: 53
16 мая 2016, 09:37

16 мая 2016, 00:30 Ви про кого?

"Начальство надо знать в лицо!":

http://www.hoff.org.ua/...

Поспілкуєтесь? :)

16 мая 2016, 11:54

Шкода, але у нас дуже часто горе-чиновники стають президентами федерації. Політика та футбол нерозривні.

img
vabazil вопросов: 53
14 мая 2016, 23:24

"... У Харкові дощить і очікується багато піротехніки впродовж гри Металіста та Динамо..."

Поспiлкувались би з керiвником та його заступником з мiсцевоi федерацii футболу. Люди ж дуже вiдомi... Вийшла б цiкава гра без правил:)

16 мая 2016, 00:30

Ви про кого?

14 мая
img
roman26101 вопросов: 360
13 мая 2016, 18:15

Скільки "Динамо" душили при правлінні Конькова. А чому зараз арбітри стали більш лояльними. І вже немає відвертих вбивств. Помітили?..........................................................душили при конькове???? а не подскажете как??? ладно кинем в список душения 1 эпизод с гармашем. еще примеры душения есть???

14 мая 2016, 11:28

Передивіться поєдинок "Динамо" у Сімферополі. Вилучення на старті матча від всім відомого Годуляна, плюс ще одна червона впродовж гри. Це тоді, коли Київ опустився на 4 місце.

1